Notice: Undefined offset: -1 in /web/htdocs6/gipsytripcz/home/www/wp-includes/post-template.php on line 327
Spa Relax Massage Spa Massage Salon Health
Lávové kameny

Na ostrově Tenerife je spousta věcí, kterým je přisuzován omlazující účinek. Ostatně, lidstvo se od pradávna snaží najít elixír mládí a ostrovy „věčného jara“ k tomu mají dost blízko.

Například míza ze stromu dračince (např. největší exemlpář Drago Milenario v botanické zahradě Icod de los Vinos), pokud budete každý den pít likér z tohoto stromu, tak nikdy nezestárnete a zůstanete navždy mladí. Z této stromovité rostliny, která je typická pro oblast Makronésie vytéká po naříznutí bílá míza, která na vzduchu oxiduje a zbarví se do červena. Pro svojí červenou barvu je tekutina považovaná za dračí krev s léčivými vlastnostmi. Podíl zoxidované mízy je v likéru sice velmi malý a likér chutná jako griotka, ale kanárčané jsou na něj patřičně hrdí.

Další rostlina, která je spojovaná s nemrtelností je Aloe vera. Konkrétně, ta dovežená z Barbadosu (Barbadensis), se na Tenerife hojně pěstuje a vyrábí se z ní nejrůznější produkty, jako mýdla, šampony, krémy, gely proti popáleninám apod..

Banánovníky a banány jejichž produkce je zde obrovská, konktrétně druh Musa acuminata varieta ‚Cavendish‘ jsou samozřejmě také rostlinou dlouhověkosti. V kombinaci s lávovými kameny a vinou odrůdou Malvasia můžete zakoupit mýdlo, po kterém prý nikdy nezestárnete.

K těmto skvělým přírodním prostředkům vám nabízíme relaxační a omlazující masáže.

Více informací o druzích masáží, délce trvání a cenách naleznete v Ceníku.

 

cs_CZCzech