Spa Relax Massage Spa Massage Salon Health
Lávové kameny

Na ostrově Tenerife je spousta věcí, kterým je přisuzován omlazující účinek. Ostatně, lidstvo se od pradávna snaží najít elixír mládí a ostrovy „věčného jara“ k tomu mají dost blízko.

Například míza ze stromu dračince (např. největší exemlpář Drago Milenario v botanické zahradě Icod de los Vinos), pokud budete každý den pít likér z tohoto stromu, tak nikdy nezestárnete a zůstanete navždy mladí. Z této stromovité rostliny, která je typická pro oblast Makronésie vytéká po naříznutí bílá míza, která na vzduchu oxiduje a zbarví se do červena. Pro svojí červenou barvu je tekutina považovaná za dračí krev s léčivými vlastnostmi. Podíl zoxidované mízy je v likéru sice velmi malý a likér chutná jako griotka, ale kanárčané jsou na něj patřičně hrdí.

Další rostlina, která je spojovaná s nemrtelností je Aloe vera. Konkrétně, ta dovežená z Barbadosu (Barbadensis), se na Tenerife hojně pěstuje a vyrábí se z ní nejrůznější produkty, jako mýdla, šampony, krémy, gely proti popáleninám apod..

Banánovníky a banány jejichž produkce je zde obrovská, konktrétně druh Musa acuminata varieta ‚Cavendish‘ jsou samozřejmě také rostlinou dlouhověkosti. V kombinaci s lávovými kameny a vinou odrůdou Malvasia můžete zakoupit mýdlo, po kterém prý nikdy nezestárnete.

K těmto skvělým přírodním prostředkům vám nabízíme relaxační a omlazující masáže.

Více informací o druzích masáží, délce trvání a cenách naleznete v Ceníku.

 

cs_CZCzech