Notice: Undefined offset: -1 in /web/htdocs6/gipsytripcz/home/www/wp-includes/post-template.php on line 327

„Jóga vás zavede do přítomného momentu, jediného místa, kde život existuje.“

~ Sharath Jois ~

 

Funkyoga by Misha

Lekce jógy se nesou ve stylu Vinyasa flow.

Jedná se o jógu zaměřenou na sílu a flexibilitu. Najdete v ní kreativitu a zábavu, často se při ní zasmějete a odcházíte nabití energií a inspirací. Chceme společně najít radost z nádechu a výdechu, radost z pohybu.

Jóga je ideální doplňkový sport pro surfaře.  Nejenom, že pomáhá zlepšit výkon na vlnách (díky všem těm jóga pózám jako Chaturanga a Prkno:)) ale zároveň pomáhá i tělo protáhnout a zrelaxovat (především nejvíc surfaři  namáhané části těla  – ramen a bedra).

Jóga se na Tenerife cvičí za  všude přítomného zvuku oceánu a pokud to vítr dovolí tak přímo i na pláži v přímé blízkosti oceánu. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti a pro všechny genderová pohlaví :))) (pánové nebojte se). Více o naší lektorce se dočtete zde.

 

Novinkou jsou jsou lekce jógy pro Vaše ratolesti. Zatímco vy budete pilovat výkony na vlnách o Vaše děti bude postaráno. Certifikovaná lektorka dětské jógy si s nima zacvičí na pláži a poté si děti s pomocí našich instruktorů můžou také sject pár vln.

Jóga pro děti probíhá formou her a rozvíjí v dětech jak kreativitu tak zdravé seběvědomí. Z fyzické stránky pomáhá aby si spravně uvědomili držení těla a upevňovali v sobě flexibilitu a stabilitu.

_DSC3693

 

 

 

cs_CZCzech